W ofercie RiseNow znajdują się również najwyższej jakości teksty -
w pełni dostosowanie nie tylko do Twoich potrzeb, ale również wymogów wyszukiwarki Google, zasad SEO czy narzędzi takich jak Google Ads. Należą do nich:

7

Audyt pod kątem duplikatów

zarówno na Twojej stronie, jak i stronach Twojej konkurencji, które mogą nieść ze sobą poważne konsekwencje (np. prawne bądź w postaci nałożenia na stronę filtra przez algorytmy Google czy usunięcia strony z indeksu wyszukiwarki)

Wycena indywidualna
8

Audyt treści na stronie

pod kątem zgodności z zasadami SEO, Google Ads oraz wrażeń w odbiorze użytkownika - UX (jakość przekazu w odbiorze laika i specjalisty, stylistyka, ortografia, persfazyjność, stopień atrakcyjności i wiarygodności formy pisemnej z punktu widzenia potencjalnego klienta)

Wycena indywidualna
* Finalna wycena zależy od specyfiki branży, nakładu pracy, charakteru zamówienia oraz ilości dostępnych/dostarczonych materiałów.

Nasza Specjalistka


Z wykształcenia polonistka o specjalności dziennikarskiej i edytorskiej. Pisaniem i marketingiem online zajmuje się już od ponad 10 lat. Swoją karierę zawodową rozpoczęła na stanowisku specjalistki do spraw Content Marketingu, jednocześnie zgłębiając tajniki SEO oraz budowy i optymalizacji stron www. Doskonale zna się również na prowadzeniu kampanii Google Ads. Na co dzień zajmuje się obsługą klientów korporacyjnych oraz przedsiębiorstw z zakresu MŚP.

parallax background

Pamiętaj! Twoja witryna jest Twoją wizytówką w sieci i sama jej estetyka nie wystarczy, by przekonać do siebie użytkownika. Przy obecnym ogromie informacji i powszechnej konkurencji obecnej na platformach online, decydująca jest właściwa doza informacji i zaufanie, które wzbudzisz w potencjalnym kliencie. Ty masz na to tylko chwilę - nie warto jej marnować na inwestowanie w niepełną, niejasną dla niektórych i mało angażującą treść.

Masz pytania, wątpliwości?
Skontaktuj się ze mną w celu omówienia problemu i potencjalnych rozwiązań!

    Wyrażam zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty.